אסופות מאמרים  |  
.

ברוכים הבאים לאתר האגודה הישראלית ללימודי יפן!
 
האגודה הישראלית ללימודי יפן (איל"י) היא עמותה ללא מטרות רווח, שהוקמה ב-26 בפברואר 2012.
 
מטרת איל"י היא לתת מענה לצמיחה האקדמית המאפיינת את תחום לימודי יפן ולהדק את התיאום בין המוסדות האקדמיים השונים בהם מוצעים לימודי יפן בישראל. איל"י תסייע בקידום השיח האקדמי בין החוקרים והתלמידים בתחום, תארגן ימי עיון, סדנאות וכנסים בתחום של לימודי יפן, תסייע בקידום הוראת השפה והתרבות היפנית, תפעל לייצג את התחום אל מול גופים רלבנטיים ואגודות אקדמיות בינלאומיות ותהווה אמצעי לחיזוק המעמד הלאומי והבינלאומי של לימודי יפן בישראל.
 
 
האגודה פתוחה להשתתפות של חוקרים, סטודנטים וכל מי שחקר והוראת יפן קרובים לליבו. הינכם מוזמנים להצטרף לאגודה ולסייע ביצירת קהילה אקדמית תוססת בתחום של לימודי יפן ולקדם עשייה אקדמיית בתחום.


 
קול קורא לכנס "Galapagosizing Japan"

האגודה הישראלית ללימודי יפן שמחה להזמין אותכם להגיש הצעות לכנס השנתי השלישי של איל"י, אשר יתקיים באוניברסיטת תל-אביב, 11-13 במאי 2015.
 
נושא הכנס יהיה "Galapagosizing Japan? The Challenges of Participation and the Costs of Isolation".
הצעות יכולות להתייחס לנושא זה מפרספקטיבות שונות. אנו מעודדים גם הצעות מטווח רחב יותר של דיסיפלינות. פאנלים מאורגנים ומאמרים אשר מתייחסים לנושאים שונים מנושא הכנס ייבחנו גם הם.
 
למידע נוסף, אנא לחצו כאן.


אנו שמחים להציג בפניכם את המהדורה השנייה של הניוזלטר של איל"י (חורף 2013), שסוקר את את  היוזמות והכנסים האקדמיים שהתקיימו בשנה החולפת וכולל התייחסות מיוחדת לתרגומי ספרות מיפנית לעברית.

לקריאת הניוזלטר הראשון של איל"י, שסוקר את את היוזמות והכנסים האקדמיים שהתקיימו מאז יסודה של איל"י בבפרואר 2012 לחץ כאן
 
 
מאמר מיוחד על לימודי יפן ותרבות יפנית בישראל שפורסם במגזין Wochi Kochi ונכתב על ידי נשיא האגודה, פרופ' בן-עמי שילוני ויו"ר האגודה, ד"ר ניסים אוטמזגין.

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


התחברות לחברים


IAJS       אוניברסיטת חיפה, הר הכרמל, חיפה   •    דוא"ל: iajsoffice@gmail.com    •    מפת האתר
     
לייבסיטי - בניית אתרים