אסופות מאמרים  |  

—————————————————  אודותינו  ——————————————————


אודות צוות
IAJS Grads 

IAJS Grads היא רשת סטודנטיאלית שהוקמה בחסות האגודה הישראלית ללימודי יפן. ברשת חברים סטודנטים ישראלים לתארים מתקדמים בלימודי יפן (MA, PhD) במוסדות מחקר שונים בארץ ובעולם. פעילות הרשת מתבצעת על ידי צוות הסטודנטים של IAJS Grads  למען הסטודנטים חברי הרשת, בפיקוח והנחיה של מרצים בכירים בתחום לימודי יפן בארץ.

פיקוח והנחיה אקדמית

דר' ניסים אוטמזגין, האוניברסיטה העברית, לימודי אסיה, מדעי המדינה
דר' מיכל דליות-בול, אוניברסיטת חיפה, לימודי אסיה, מחקר תרבות
פרופ' יעקב רז, אוניברסיטת תל-אביב, לימודי מזרח אסיה, בודהיזם
פרופ' אהוד הררי, האוניברסיטה העברית, ירושלים
 
חברי צוות פעילים

יפתח רפאל גוברין, האוניברסיטה העברית
דוקטורנט בחוגים ליחב"ל וללימודי מזרח אסיה באוניברסיטה העברית. בוגר מטעם החוג ללימודי מזרח אסיה באוניברסיטה העברית, ומוסמך ביחב"ל מאוניברסיטת ריו-קיו באוקינאווה, יפן. חוקר את יחסי הביטחון של ארה"ב ויפן, ומתמחה בתרבות והיסטוריה של אוקינאווה.

עינת כהן, אוניברסיטת חיפה
דוקטורנטית בחוג ללימודי אסיה באוניברסיטת חיפה. בוגרת תואר שני בהצטיינות, לימודי אסיה, מגמת יפן, מאותו המוסד. בעלת תואר שני ביזמות וחדשנות (MEI) מאוניברסיטת סוויבורן לטכנולוגיה, מלבורן אוסטרליה. בוגרת תואר ראשון בכימיה וביוכימיה מהאוניברסיטה העברית בירושלים. חוקרת את תחום המשחקים באסיה ויזמות טכנולוגית ביפן.

יוליה (ג׳ולס) קושניר, אוניברסיטת תל-אביב 
תלמידת תואר שני בחוג לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה של אוניברסיטת תל אביב. בעלת תואר ראשון בהצטיינות יתרה מהחוג ללימודי מזרח אסיה באוניברסיטת תל אביב. תחום המחקר שלה הוא אנתרופולוגיה של יפן, בדגש על תפיסות של זוגיות ונשיות אצל נשים יפניות בכלל ונשים יפניות מחוץ ליפן בפרט. 

חברי צוות בעבר

נעמה איזנשטיין, אוניברסיטת תל-אביב
תלמידת תואר שני בחוג ללימודי מזרח אסיה של אוניברסיטת תל אביב. תחום המחקר שלה הוא אמנות יפנית, בעיקר ציור והמפגש שלו עם הקשרים דתיים-היסטוריים. חיה שנתיים ביפן באמצעות מלגת משרד החינוך היפני, בהן סופחה למחלקת תולדות האמנות של אוניברסיטת טוקיו.

אהוד ענבל, אוניברסיטת טסוקובה
​בוגר תואר ראשון מהאוניברסיטה העברית ביחסים בינלאומיים ולימודי מזרח אסיה. בעל תואר שני בלימודי מזרח אסיה מהאוניברסיטה העברית (ללא תזה) וכרגע סטודנט לתואר שני בתוכנית הבינלאומית ללימודים אזוריים באוניברסיטת טסוקובה במסגרת מלגת משרד החינוך היפני (מונבוקגקושו).  חוקר את תחום מדיניות הביטחון האזורי של יפן.

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


התחברות לחברים


IAJS       אוניברסיטת חיפה, הר הכרמל, חיפה   •    דוא"ל: iajsoffice@gmail.com    •    מפת האתר
     
לייבסיטי - בניית אתרים